Turkish TR English EN Arabic AR German DE Bulgarian BG

Pzt - Cmts 08:00 - 19:00

Pazar - Kapalıyız

Blog

Yağmur Suyu Depolama Tankları

Yağmur Suyu Depolama Tankları

Yağmur suyu depolama tankları günümüzde giderek artan su problemlerine karşı çözüm olanağı sunmaktadır. Toprak altı veya toprak üstü olarak kullanım sağlanabilen ürünlerimiz, manuel filtreleme sayesinde tank içerisine herhangi bir materyal girişini engeller. Üretimini gerçekleştirdiğimiz projeler ile ilgili detayları aşağıda inceleyebilirsiniz.

37m3 Yağmur Suyu Depolama Tankları

Bahçe sulamasında kullanılmak üzere kullanılacaktır Çanakkale bölgesine teslimatı sağlanmıştır. Proje odaklı olarak üretmiş olduğumuz ürünlerimiz cam takviyeli polyester malzemeden imal edilmiştir. 

Genişlik270 cm
Yükseklik292 cm
Uzunluk680 cm

3m3 Yağmur Suyu Depolama Tankları

Toprak altında yağmur sularının biriktirmesi amacı ile üretilmiştir. Farklı yönlerden gelecek yağmur suyu hatlarının toplanmasına olanak sağlar. Ayrıca fazla suyun dışarı atılmasını sağlayacak taşkan borusu bulundurur. Suyun kullanımı dalgıç pompa ile yapılacak şekilde dizayn edilmiştir. Bodrum bölgesine sevkiyatı tamamlanmıştır.

Genişlik140 cm
Yükseklik175 cm
Uzunluk210 cm

500 Litre Yağmur Suyu Toplama Tankları

Yağmur suyunun 500 litre depoda biriktirilerek kot farkı aracılığı ile 15 ton toprak altı su deposuna aktarılıp hidrofor sistemi ile kullanım yapıldığı projenin tüm tank detaylandırması tarafımıza aittir. 

Genişlik80 cm
Yükseklik100 cm
Uzunluk115 cm

Leave a comment

WhatsApp WhatsApp