İndirimli fiyatlar için iletişime geçiniz...

Polyester silo tank istenilen ölçülerde üretilebilen, yüksek kimyasal dayanımı ve uzun ömrü ile en çok tercih edilen silo tanklarıdır. Ayrıca istenilen tüm hacimlerde üretim sağlanabilmesi tüm projeler için uygunluk gösterir. Kataloğu Görüntüle

Polyester Silo Tank

Polyester Silo Tank Üretim Şeması

Polyester Silo Tank
No Ekipman Adı
1 Müdahale Kapağı
2 Dolum Bağlantısı
3 Gözlem Kapağı
4 Mapa
5 Havalandırma
6 Seviye Göstergesi
7 Numune Bağlantısı
8 Çıkış Bağlantısı
9 Tank Ayakları
10-11 Konik Destek
12 Ankraj

Gözlem Menholü:
Tankın üst kısmında yer alan gözlem ve müdahale menholü, gerektiğinde tank içerisine müdahale edilebilmesini sağlayacaktır.
Serbest Flanş ve Rekorlar:
Tank rekor veya flanşları PVC materyaldir. Talep edilen bölgeye talep edilen ölçülerde yerleştirilebilmektedir.
Mapalar:
Tankın yerleştirilmesi sırasında kullanılan ekipmanlardır. Ayrıca tankların araçlardan indirilmesi içinde kullanılabilmektedir.

Havalandırma:
Tank içerisinde oluşacak hava basıncının dışarı atılmasını sağlar. Tank boşalımı sırasında tank içerisinde hava basıncı oluşmaktadır.
Tank Ayakları:
Konik bir alt yapıya sahip olan silo tankları belirli sayıda ayakların üzerine yerleştirilir. Ayrıca konik kısım ayaklar aracılığı ile desteklenmektedir. Ayaklar ayrıca tankın beton zemine sabitlenebilmesi için ankraj sistemi bulundurur.

Polyester silo tank genişlikleri belirli standartlar bulundurmaktadır. 80 cm ile 350 cm arasında farklı genişliklerde uygulama yapılabilmektedir. Ürünler ağzı açık veya kapalı sistem olarak olarak üretilebilmektedir.

Polyester Silo Tank Avantajları

Konik Açısı

Ürün konik yüksekliği ve açısı talebe göre düzenlenebilmektedir. Ayrıca konik kısım üzerinde talep edilen ölçü ve sayıda bağlantı ekipmanı yerleştirilebilmektedir.

Ayak Yükseklikleri

Konik sonrası bulunan çıkış ile yer arasındaki mesafe talebe göre düzenlenebilmektedir. Genel olarak sıvı paketlemesi yapılan işler için bu mesafeler yüksek tutulmaktadır.

Kimyasal Dayanım

Epoksi reçine ve uzun yıllardır edindiğimiz tecrübe ile kimyasal stoklamalarınızı güvenle yapabilirsiniz.

Ekipman

Dilediğiniz ölçü ve sayıda ekipman tank üzerine bağlanabilmektedir.

Mikser Kullanımı

Salamura tankları üzerine karıştırıcı motorları rahat bir şekilde tank üzerine yerleştirilebilir.

Silo Tank Avantajları

%100 Verimli Kullanım

Silo tankların en önemli özelliği tank içerisindeki malzemenin %100 olarak kullanılabilmesidir. Ürün içerisindeki tüm sıvı kullanılabilecektir.

Salamura Üretim

Silo tankları talep doğrultusunda üstü tamamen açık bir şekilde üretilebilmektedir. Genel olarak karıştırıcı tankları veya daldırma yapılan işlemler için salamura tankları tercih edilmektedir.

Bağlantı Ekipmanları

Yüksek kimyasal dayanıma sahip u-pvc bağlantı ekipmanları, istenilen ölçü ve sayıda, tank üzerine yerleştirilebilmektedir.

Geniş Hacim Yelpazesi

Polyester silo tankları istediğiniz tüm hacimlerde üretilebilmektedir.

Yüksek Kimyasal Dayanım

Vinyl ester reçine tüm asitler için farklı konsantre oranlarında dayanım sağlayabilmektedir. Asit dayanım tablosu için tıklayınız.