Su Deposu

Su deposu, üretiminde polietilen ve polyester hammadde kullanılır. Polietilen su deposu ürünleri 5 ton hacme kadar yatay ve 25 ton hacme kadar dikey olarak üretilmektedir. Polyester su deposu üretimleri ise 100 ton hacme kadar yatay veya dikey olarak sağlanabilmektedir.

Toprak altı su deposu üretimlerimiz polyester olup standart su depolarından farklı olarak daha kalın üretilir. Ayrıca iç kısmında destek ekipmanları yer alırken üzerinde kullanımı kolaylaştıracak ekipmanlar bulundururlar. 100 ton hacme kadar yatay veya dikey olarak üretilebilen toprak altı su deposu derinlik ölçüsünün minimumda tutulmasını sağlamak için genel olarak yatay pozisyonda tercih edilirler.

Su deposu ürünleri 3 kategoriden oluşmaktadır. Polietilen su deposu, polyester su deposu ve toprak altı su deposu olarak kategorilendirilen ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için ürünleri kendi sayfalarında inceleyebilirsiniz.

Polietilen Su Deposu

Yüksek dansiteli polietilen hammaddeden üretimi sağlanan polietilen su deposu ürünleri fiyat avantajı ile diğer ürün gruplarına göre daha fazla tercih edilmektedir.
Polietilen Su Depoları

Su Deposu
Polietilen Su Depoları

Polyester Su Deposu

Polyester su deposu üretimleri 100 ton hacme kadar yatay veya dikey olarak sağlanabilmektedir. Talep doğrultusunda ölçülendirme yapılabilmesi, yüksek dayanımı ve istenilen tüm hacimlerde üretim sağlanabilmesi polyester su deposu ürünlerinin en önemli avantajlarıdır.

Polyester Su Depoları

Su Deposu

Toprak Altı Su Deposu

Toprak altı su deposu polyester reçine ve cam elyaf birleşiminden oluşmaktadır. Ürünlerimiz toprak altına konumlandırmaya uygun olarak üretilir. 100 ton hacme kadar üretimi sağlanabilen toprak altı su deposu ürünleri genel olarak yatay pozisyonda tercih edilmekte olup, talep doğrultusunda dikey olarak da üretilebilmektedir. Ürünler ile ilgili tüm detaylar için sayfa bağlantı linklerini kullanabilirsiniz.

Toprak Altı Su Depoları

Su Deposu
Toprak Altı Su Depoları