Turkish TR English EN Arabic AR German DE Bulgarian BG

Pzt - Cmts 08:00 - 19:00

Pazar - Kapalıyız

Blog

Polietilen ve Polyester Asit Tankları

Polietilen ve Polyester Asit Tankları

Polietilen ve polyester asit tankları farklı kimyasalları stoklayabileceğiniz ürünlerdir. Polietilen asit tankları standart olarak üretilmekte ve ölçüler değiştirilememektedir. Ayrıca polietilen asit tankları silo tip olarak belirli hacimlerde üretilebilmektedir. Ortam sıcaklığında stoklama yapılacak tüm asitlere tüm konsantre oranlarında dayanım sağlayabilmektedir.

Polyester asit tankları farklı ölçü ve detaylar için çözüm ortağı olmaktadır. Belirli konsantre ve farklı sıcaklıklarda asitlerin stoklanmasına olanak sağlar. 3 farklı reçine kullanımı sağlayarak ürettiğimiz polyester tanklar farklı konsantre oranlarındaki asitler için dayanım sağlamaktadır. Dayanım tabloları:

Polyester Asit Tankları

Yatay, dikey, silo ve talep doğrultusunda mikser olarak üretilebilen kimyasal stoklama tanklardır. Üretimini tamamladığımız tank örneklerini inceleyebilirsiniz.

50 Ton Yatay Polyester Asit Tankı

Sodyum sülfat stoklaması için ürettiğimiz 50 ton polyester yatay asit tankı, firmadan gelen talep doğrultusunda projelendirilmiştir. Vinylester epoksi reçine kullanılarak imalat sağlanmıştır.

Genişlik 310 cm
Yükseklik 325 cm
Uzunluk 680 cm
Kapak 70 cm

50 Ton Vinylester Silo Asit Tankı

Betain stoklaması için özel olarak ürettiğimiz silo tank ayrıca özel bir sehpa içermektedir. Kullanım detaylarına göre tarafımızdan projelendirilen ürün üzerinde yer alan tüm çıkışlar PVC materyaldir.

Genişlik 310 cm
Yükseklik 710 cm
Sehpa Yükseklik 680 cm

25m3 Vinylester Yatay Asit Tankı

Demir üç klorür tankı stoklaması için üretmiş olduğumuz projesi tarafımıza ait standart üründür. Özel PVC sökülebilir seviye göstergesi ürün üzerinde yer almaktadır.

Genişlik 250 cm
Yükseklik 270 cm
Uzunluk 510 cm
Kapak 70 cm

500 Litre Vinylester Yatay Asit Tankı

Hidroklorik asit tankı stoklaması için üretmiş olduğumuz ürünler, taşıma amaçlı olarak kullanılmaktadır. Özel ankraj sistemi sayesinde ürünlerin sabitlenmesini sağlayabilirsiniz.

Genişlik80 cm
Yükseklik100 cm
Uzunluk100 cm
Kapak12 cm

15m3 Vinylester Silo Asit Tankı

Betain stoklaması için özel olarak üretilmiştir. Ürün üzerinde özel bir seviye göstergesi yer almaktadır.

Genişlik180 cm
Yükseklik557 cm
Ayak50 cm
Kapak46.2 cm

Polietilen Asit Tankları

Konsantre oranlarına göre farklı kalınlıklarda üretimini sağladığımız polietilen asit tankları standart ölçülerde üretilmekte olup, 1 dolum kapağı  ve 1 adet polietilen dış dişli çıkış rekoru bulundurur. Talep doğrultusunda ürünler sac kuşak ile desteklenebilmektedir. Ortam sıcaklığı haricinde kullanıma uygun değildir.

20m3 Polietilen Asit Tankı

Kostik asit stoklaması için üretmiş olduğumuz ürün %60 oranında kalınlaştırılmıştır. Böylelikle ürün %48 lik kostik asit stoklanması için dayanıklı hale getirilmiştir. Diğer tüm ekipmanlar PVC olup, firma projesine uygun olarak yerleşimi sağlanmıştır.

Genişlik 282 cm
Yükseklik 343 cm
Seviye 1″ PVC
Kapak 45 cm
Dolum 1″ PVC
Çıkış 1,5″ PVC Vana

15m3 Polietilen Asit Tankı

Mazot kullanımı için üretilmiş olan polietilen asit tankı, standart olarak 1 adet dolum kapağı ve 1 adet prinç malzemeden dış dişli rekor bulundurur. Talep doğrultusunda 2 adet sac kuşak takviyesi sağlanmıştır.

Genişlik 282 cm
Yükseklik 282 cm
Kapak 45 cm
Çıkış 2″ Prinç

5m3 Polietilen Asit Tankı

%98 sülfürik asit stoklaması için üretmiş olduğumuz ürün, standart su deposu ürününe oranla %100 kalınlaştırılmıştır. 1 adet PVC Flanş dolum, 1 adet PVC Flanş çıkış ve 1 adet PVC Flanş taşkan bulundurmaktadır.

Genişlik180 cm
Yükseklik220 cm
Kapak40 cm
Çıkış2″ PVC Flanş

17m3 Polietilen Silo Salamura Tankı

%98 sülfürik asit stoklaması için üretmiş olduğumuz ürün, standart su deposu ürününe oranla %100 kalınlaştırılmıştır. 1 adet PVC Flanş dolum, 1 adet PVC Flanş çıkış ve 1 adet PVC Flanş taşkan bulundurmaktadır.

Genişlik282 cm
Yükseklik368 cm
Konik48 cm
Ayak Yükseklik50 cm
Çıkış2″ PVC Flanş

Leave a comment

WhatsApp WhatsApp