İndirimli Fiyatlar İçin İletişime Geçiniz...

Polietilen su tankı ürünleri polietilen hammaddenin rotasyon sistemi ile pişirilmesi ve belirli kalıpların şeklini alması ile oluşmaktadır. Yatay olarak 5000 litreye kadar, dikey olarak 25.000 litreye kadar üretim sağlanabilmektedir. Standart ölçülerde üretimi sağlanan polietilen su tankları alternatif ölçülerde üretim yapılamaması nedeni ile dezavantaj oluşturmaktadır. Açık alanlarda, şantiye ve fabrika sahalarında kullanımı oldukça fazladır.

Polietilen Su Tankı

Polietilen Nedir?

Polietilen çok çeşitli ürünlerde kullanılan bir termoplastiktir. İsmini monomer haldeki etilenden alır ve etilen kullanılarak polietilen üretilir. Plastik endüstrisinde genelde ismi PE olarak bilinmektedir. Etilen molekülü C2H4, aslında çift bağ ile bağlanmış iki CH2’den oluşur. Polietilenin üretim şekli, etilenin polimerizasyonu ile olur. Polimerizasyon metodu, radikal polimerizasyon, anyonik polimerizasyon, iyon koordinasyon polimerizasyonu ve katyonik polimerizasyon metotları ile olabilir. Bu metotların her biri farklı tipte polietilen üretimi sağlar.

Polietilen Su Tankı
Polietilen Su Tankı

Özellikleri tiplere göre değişiklik gösterse de, dış ortam koşulları ve neme karşı iyi direnç, esneklik, zayıf mekaniksel kuvvet ve üstün kimyasal direnç genel özellikleri olarak sayılabilir. Kaplar, plastik kutular, mutfak eşyaları, kaplamalar, boru ve tüp, oyuncak, kablolarda yalıtkan tabakalar, paketleme ve ambalaj filmi gibi çok yaygın bir kullanım alanı olup, düşük maliyetlidir.

Polietilen Su Tankı Detayları

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere polietilen su tankı polietilen hammaddenin belirli kalıplar içerisine dökülerek rotasyon sistemi ile belirli bir sıcaklıkta pişirilerek kalıpların şeklini alması ile oluşur. Polietilen su tankı ölçüleri sabittir ve değiştirilemez.

Polietilen su tankı fiyatları hammaddenin uygun olması sebebi ile diğer depo kategorilerine kıyasla daha ekonomiktir.

Polietilen su tankları piyasada yaygın olarak kullanılmaya devam etmektedir. Üretici ve satıcıların çoğalması pazarda hem olumlu hem olumsuz etkiler oluşturabilmektedir. Olumlu etki olarak rekabetin artması sizler için fiyatların daha ekonomik olmasını sağlamakta, olumsuz etki olarak ise ürün kalitelerinde çeşitliliğe ve kalitenin düşmesine neden olabilmektedir.

Ödeme Koşulları

 • İstanbul ili içerisinde verilen siparişler için ödemelerinizi teslimatta kredi kartı veya nakit olarak gerçekleştirebilirsiniz.
 • Bunun dışında Gebze, Kocaeli, Bursa, Sakarya ve Tekirdağ bölgelerinden 10 ton, 15 ton, 20 ton ve 25 ton siparişleriniz kendi araçlarımız ile teslim edilmektedir. Bu ürün ve bölgeler için de ödemelerinizi kapıda kredi kartı ve nakit olarak ödeyebilirsiniz. Kredi kartı ödemeleriniz için pos makinesi talebinizi belirtmeniz gerekmektedir.

Şehir Dışı Sevkiyatları

Polietilen Su Tankı
Polietilen Su Tankı Teslimatları

Şehir dışından sipariş vermek isterseniz eğer, özellikle 10 ton ve üzeri tonajlı depolar için, mutlaka tarafımızdan fiyat almanızı öneririz. Türkiye’nin tüm bölgelerine en uygun fiyatlar ve güvenilir bir şekilde teslimat sağlanabilmektedir.

Polietilen Su Tankı SSS

Polietilen Su Depoları SSS

Genel Özellikler

 • Tüm ürünlerimiz 1. sınıf hammaddeden üretilmektedir. Kesinlikle geri dönüşüm malzemesi kullanılmaz.
 • Yatay üretim sadece 5 ton kapasiteye kadardır. 25 ton hacme kadar dikey olarak üretilebilir.
 • Kapak çapı ve yeri sabittir kesinlikle değiştirilemez.
 • Ürün çıkış rekoru 2″. Bu ölçü büyütülebilir ancak ekstra ücrete tabi olacaktır.
 • Ürünler beyaz ve mavi renklerde üretilebilmektedir.
 • Depoların temizliği en az senede bir kez yapılmalıdır.
 • Depo ölçülerimiz standarttır değiştirilemez.
 • Ürünlerimiz gıda tüzüğüne uygun olarak üretilmektedir.

Garanti Süresi

Ürünlerimiz 2 yıl garanti altındadır.

Garanti Koşulları

 • Ürünlerinizi mutlaka düz bir beton zemin üzerine yerleştiriniz.
 • Tesisat bağlantısı sırasında çıkış rekorunu gereğinden fazla sıkmayınız.
 • Esnek hortum kullanınız.
 • Depo üzerine delici veya kesici cisimler ile yaklaşmayınız.
 • Su harici kullanımlar için mutlaka bilgi edininiz.

Teslimat Bölgeleri

Polietilen su deposu ürünlerimiz Türkiye ve Dünya’nın tüm bölgelerine gönderilebilmektedir. Adres bilgilerinizi satış danışmanlarımıza iletmeniz durumunda sizlere fiyat konusu hakkında yardımcı olacaklardır. Teslimat tarihi de tarafınıza bu süreçte iletilecektir.

Teslimat Şekilleri

Sipariş sonrası ürün ölçüleri Gebze ve Tuzla ambarına iletilerek en uygun aracın temini sağlanır. Sonrasında sizlere plaka ve teslimat sağlayacak arkadaşımızın iletişim bilgileri iletilecektir. Ürünler tarafınıza teslim edilene kadar firmamızın sorumluluğu altındadır.

Ödeme Şekilleri

Ödemelerinizi sipariş onayınıza istinaden kredi kartı veya banka havalesi olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerin teslimatı en geç 3 iş günü içerisinde tarafınıza sağlanacaktır.

Kimyasal Kullanımı

Polietilen ürünler kimyasal stoklaması için kullanılabilmektedir. Bunun için mutlaka asit konsantre oranı ve stok sıcaklık değerlerini satış danışmanlarımıza iletmeniz gerekmektedir. Kullanılacak kimyasal yoğunluğuna göre kalınlaştırılması gereken ürünler ortam sıcaklığında stoklanacak tüm kimyasal kullanımı içindir.